Anasayfa arrow Etkinlikler arrow Barış için Barış tohumları saçıyoruz
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar


spacer
Barış için Barış tohumları saçıyoruz PDF Yazdır E-posta

 1 Eylül Dünya Barış gününde Fukuokanın tohum toplarını saçacağız.

Tok insanın,ambarı dolu insanın savaş istemediğini tarih bize söylüyor. Barış için üretim bilinci ile düzenlediğimiz tamamen ücretsiz olan bu etkinliklere katılmaya davetlisiniz.

Bayram zamanı düzenlediğimiz Kerpiç kampında hazırladığımız,içerisinde Mardin bölgesinin "Savur Buğdayı" koyduğumuz killi topraktan "Tohum Topları-misketleri"  yaptık. 

1 Eylülde hazırlayıp kuruttuğumuz bu topları İmece Evi içerisinde gözlem alanına saçacağız. 

Katılımcılar ile daha sonra yanlarında getirdikleri meyve çekirdeklerinden yeni tohum topları hazırlayıp  ileride organize edilecek bir Ağaçlandırma etkinliğinde kullanmak üzere kurutacağız.

Havaların sıcaklığını dikkate alınca Etkinlik başlangıç saatini 16.00 olarak planladık. Ortalama 2-3 saat sürecek etkinliğe katılmak isteyenlerden ricamız internet sitemizin ziyaret sayfasını ve hatta zaman ayırabilirlerse "sık sorulan sorular,hakkımızda" sayfalarını okuyup dağ başındaki İmece Evi yerleşkesine gelmeleri. Zamanı müsait olup imeceyi merak edenleri elbette daha önce de bekleriz.Saatler sizi kısıtlamasın :)

Ağaç tohumu,çekirdeği dışında yanınızda müzik aletininizide getirirsenizn şahane olur. Odun ateşinde çayınız hazır olacak.Çeşit çeşit :) 

Para yerine dayanışmanın,paylaşımın olduğu bu tür etkinliklere gelirken eğer yanınızda atıştırmalık getirmeyi isterseniz endüstriyel,ambalajlı ürün olmamasına dikkat etmenizi bekliyoruz.

Eğer aracınız yoksa sizi aracı ile gelenlerle buluşturabilemmiz için bize,facebooktaki etkinlik sayfasına kısa bir bilgi mesajı geçmeniz yeterli. Araçlı olanlar da araçlarında boş yer  bilgisini paylaştımı herşey tamam olacak :)

Genede aklınıza birşey takılırsa bize sormaktan çekinmeyin; Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır   whatsupp; 5436775809 

Etkinlik sayfası;

https://www.facebook.com/events/2301073546824820/

 

1 Eylül Dünya Barış gününde Fukuokanın tohum toplarını saçacağız. Tok insanın,ambarı dolu insanın savaş istemediğini tarih bize söylüyor. Barış için üretim bilinci ile düzenlediğimiz tamamen ücretsiz olan bu etkinliklere katılmaya davetlisiniz. Bayram zamanı düzenlediğimiz Kerpiç kampında hazırladığımız,içerisinde Mardin bölgesinin "Savur Buğdayı" koyduğumuz killi topraktan "Tohum Topları-misketleri" yaptık. 1 Eylülde hazırlayıp kuruttuğumuz bu topları İmece Evi içerisinde gözlem alanına saçacağız. Katılımcılar ile daha sonra yanlarında getirdikleri meyve çekirdeklerinden yeni tohum topları hazırlayıp ileride organize edilecek bir Ağaçlandırma etkinliğinde kullanmak üzere kurutacağız. Havaların sıcaklığını dikkate alınca Etkinlik başlangıç saatini 16.00 olarak planladık. Ortalama 2-3 saat sürecek etkinliğe katılmak isteyenlerden ricamız internet sitemizin ziyaret sayfasını ve hatta zaman ayırabilirlerse "sık sorulan sorular,hakkımızda" sayfalarını okuyup dağ başındaki İmece Evi yerleşkesine gelmeleri. Zamanı müsait olup imeceyi merak edenleri elbette daha önce de bekleriz.Saatler sizi kısıtlamasın :) Ağaç tohumu,çekirdeği dışında yanınızda müzik aletininizide getirirsenizn şahane olur. Odun ateşinde çayınız hazır olacak.Çeşit çeşit :) Para yerine dayanışmanın,paylaşımın olduğu bu tür etkinliklere gelirken eğer yanınızda atıştırmalık getirmeyi isterseniz endüstriyel,ambalajlı ürün olmamasına dikkat etmenizi bekliyoruz. Eğer aracınız yoksa sizi aracı ile gelenlerle buluşturabilemmiz için bize,facebooktaki etkinlik sayfasına kısa bir bilgi mesajı geçmeniz yeterli. Araçlı olanlar da araçlarında boş yer bilgisini paylaştımı herşey tamam olacak :) Genede aklınıza birşey takılırsa bize sormaktan çekinmeyin; Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır whatsupp; 5436775809 Etkinlik sayfası; https://www.facebook.com/events/2301073546824820/
 
< Önceki   Sonraki >