Anasayfa arrow Etkinlikler arrow 2015 Zeytin hasadı
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar


spacer
2015 Zeytin hasadı PDF Yazdır E-posta

Zeytin hasadına davetlisiz :-)

24-25 Ekim 2015 İmece Evi

Ne mutlu bizeki bu senede zeytinimiz var ve toplama zamanı gene geldi. Bu etkinlikte zeytinlerimizi sofralık yeşil ve sihay olarak işleyeceğiz. Eğer şansımız varsa yağmurla beraber mantarlarda soframızı şenlendirecek.

Katılmayı düşünenler daha önce İmeceye gelmediyse mutlaka ,internet sitemizdeki “ziyaret” sayfasını okuyarak kayıt sürecini başlatmalılar.


Katılımcılar dilerse cuma akşamından da gelebilir. Burada bulunduğunuz süre içerisinde İmeceye geliş amacınızın dışında size ilginç gelecek uygulama,üretim ve yaşam detayları ile karşılaşacaksınız. İlginizi çeken her şeyle ilgili soru sormaktan, çalışmaya katılmaktan hiç çekinmeyin. ” İmece” kendi enerjisini, kendi barınaklarını, evlerini, her geçen gün daha fazla kendi yiyeceğini üreten bir aile.

Atölyenin,Kampın günlük akışı sabah kahvaltısı esnasında belirleniyor. Herhangi bir çalışanın olmadığı İmecede yemekten temizliğe her şey gönüllülerce yani hep birlikte yapılıyor. Ve gene hep birlikte atölyeler gerçekleşiyor.

Her Kampta katılanların becerileri,deneyimleri doğrultusunda gün içinde veya akşamları seminer,kısa atölyeler yapabiliyoruz.Örneğin; İmecenin deneyimleri dışında Yoga,Masaj,Doğal Tıp,Film gösterimi,vs…

Çiftlik kuracaklar, doğada yaşamak isteyenler, köyüne dönme niyetinde olanlar bu kararlarını uygulamadan önce İmeceye uğrayıp İmecenin oldukça pratik; ekonomik ve ekolojik çözümlerine tanık olup ve hatta deneyimleyip kararlarını gözden geçiriyorlar.

Neşe ve dayanışmayla kalın ;-)

İmece Evi Doğal Yaşam ve Ekolojik Çözümler

Çiftliği

www.imeceevi.org

Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

543-6775809 

Eğer iyiysek,bir yerlerde katledilmediysek zeytin toplamaya davetlisiniz.

 
< Önceki   Sonraki >