Anasayfa
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Fotoğraflar

EuroWeather
Midilli
---
Midilli °C
Istanbul °C
Ankara °C
İzmir °C
Balıkesir °C

spacer
İmecenin Ayakkabı Kutularından siftah sebzeleri çıkıyor PDF Yazdır E-posta

 Sevgili ortaklarımız,abonelerimiz dün kutularınız yola çıktı. Siftah, ilk ürünleri "Ayakkabı Kutularına" koyduk.Biraz manidar gibi oldu ancak bu tamamen tesadüf :-)

Neyse; bizim,imecenin ayakkabı kutularından helal gıda, tap taze,emek dolu, sağlık dolu yiyecekler PTT kargo ile yola çıktı.

İlk siftah kutularında Nane,Roka,Yeşil soğan,Semizlik,Sarı kantaron ve siyah zeytin var.

Zeytini sudan geçirmenizde fayda var.Çünkü salamura suyundan çıkardık.Tuzu çok az.İsterseniz tuz ve çeşitli bahartalar ilave edebilirsiniz.

Sarı Kantaronu direk bir kavanoza koyup içini zeytinyağı ile doldurup, ağzını kapatarak güneşe koyarak 60 günde kantoron yağı yapabilirsiniz.Ya da rüzgarlı, gölge bir yere asıp kurutup ihtyaç halinde çayını içebilirsiniz.

Diğerleri ile bir yada iki porisyon salata yapıp imecenin havasını soluyup afiyetle yersiniz :-)

Dostlar, son olarak yarın PTT kargonun adresinizi kutunuzu getirmesini amman takip edin-ki yeşillikler kargo depolarında perişan olmasın. Öğleden sonra kargonuz verdiğiniz adrese hala gelmediyse mutlaka ptt yi arayın, ya da bizzat gidip sorun,peşine düşün.

Veee kutunuzu açıp,ilk tatları,kokuları, hissetiklerinizi, değerlendirmelerinizi ilk fırsatta bizimle paylaşmayı unutmayın.

İmeceden çok selamlar :-)

 
< Önceki   Sonraki >