Anasayfa arrow Etkinlikler arrow 14 Temmuz Potlaç
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar


spacer
14 Temmuz Potlaç PDF Yazdır E-posta

Burak Ulman "Avrupada birlikte yaşam deneyimleri"

14 Temmuz Çarşamba günü İmece Yemeğine Davetlisiniz

Burak Ulman Yıldız Teknik Üniversitesinde Siyaset Bilimi hocası. Takas ekonomisi dahil alternatif hareketler ilgi alanı.Şimdilerde çocuklarının geleceği için “Başka bir okulu mümkün” kılmak için benzer ihtiyaçta olan ebeveynlerle yoğun bir çalışmayla yakında kamuoyuna beklenen sürpriz açıklamayı yaparlar. Burak hoca çocukları ile bir süre İmece Evinde bir yandan dinlenip diğer yandan çalışmalara katılarak bilgi dağarcığımızı paylaşıyoruz. Potlaç akşamı tüm dünyanın en çok zorlandığı, çekirdek aileleri de kolektifleride etkileyen birlikte yaşamayla ilgili inceleme,araştırma ve deneyimlerini “sorunlar ve çözümleriyle” paylaşacak.

Biliyorsunuz Potlaç İmece Evinde  sürdürülen bir gelenek.Bir toplanma,paylaşma biçimi. Hem sosyal ihtiyacı hem de bilgilenmeyi sağlayan potlaç aynı zamanda nefis bir yemek ve müzik şöleni ::-)

Şölene davetlisiniz.

 

14 Temmuz- Çarşamba
Saat 20.00

Lütfen gelirken çöp olacak poşet,köpük,pet,peçete,kola,katkılı ve hazır gıda yerine günlük kendinize yaptığınız yemeği,heyecanınızı,sevginizi,bilginizi,hoşgörünüzü ve müzik aletinizi getirmeyi unutmayın ::-)

Sevgilerimizle ::-)
 
İmece Evi Doğal Yaşam ve Ekolojik Çözümler Çiftliği
www.imeceevi.org
+90286-7526043
+90552-4142363
 

Arıklı sahili,Küçükkuyu-Assos yolu 5.km. Çanakkale

 

 
< Önceki   Sonraki >