Anasayfa
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar

Yeni eklenenler

spacer
23-31 Ağustosta İmece Evi PDF Yazdır E-posta
23-31 Ağustos 2008-İmece Evi  

İki aşamalı gerçekleşecek buluşmanın birincisinde Dünyada hızla gelişen birlikte yaşam örnekleri ve Türkiye-Kazdağı girişimi,amacı,hedefi netleştirilmeye çalışılacak.

 

İkinci aşamayı ise Ekoköyü kurmak için önce ortak bir iş yapıp bağımsız ekonomik yapıyı İmece Evinin kurulu düzenini ortaklaştırarak başlamak isteyenler devam ettirecek. Yoğun olarak ekonominin konuşulacağı toplantıların amaçtan ve doğadan kopmasını engellemek için bu aşamanın Kazdağının ormanlarında,tepelerinde,çoban noktalarında geceleyerek Sarı Kıza yürüyerek sürmesi önerildi.Bu rotaya gene ikinci aşama katılımcıları karar verecek.

   

konaklamak isteyenler koşulları http://www.imeceevi.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=18&Itemid=30

adresini inceleyerek öğrenebilirsiniz.

 

25 Ağustos Kazdağı katılımcıları ise yanlarında çadır,uyku tulumu,soğuk için kıyafet almaları gerektiğini zaten biliyorlar!

Başlangıç kumanyasını İmece Evinden temin ettikten sonra gerekirse çobanlardan yiyecek desteği alarak günde iki öğün beslenerek, kaynak sularından sulanıp,derelerde temizlenerek hem ekoköy için önemli bir adım atılacak hem de gelecekte “Kazdağı sırt geçiş yürüyüşleri” için rota çizilmiş olacak!

Sadece 23-24 Ağustos için kayıtlarınızı Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine e-posta gönderip yaptırmalısınız.Buluşma esnasında 2 yada 3 kişilik minik evciğinizi (Bungalow) başka bir katılımcıyla  paylaşmak istemezseniz çadırınızı getirebilir ve 24’ünden sonra İmece Evinde konaklamaya devam edebilirisiniz.

 Daha fazla bilgi için; İsmail Yenigün+90286-7526043
+90533-2168359
+90552-4142363

 
< Önceki   Sonraki >