Anasayfa arrow Seyir Defteri
spacer
Ana Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Etkinlikler
Deneyimler
Seyir Defteri
Ziyaret
Fotoğraflar
İletişim
Sık Sorulan Sorular
Dernek
English
HaberleşmeAğımız
Facebook

 

Good4Trust
Fotoğraflar


spacer
Seyir Defteri
Yaz Fideleri hazır PDF Yazdır E-posta
 


Kendi tohumlarımızdan yetiştirdiğimiz fideler meyve verecekleri yere taşınmaya hazır. Biz kendi bahçelerimizde dikmeye başladık. Bu sene fazla fazla yaptık ki elde edeceğimiz gelirle eksiklerimizi giderelim.Hala yaz sebzelerine ihtiyacı olan,doğal fideyi nereden bulacağım diyenlere kargo ile yolluyoruz.

Karışık paketler oluşturduk.25-30 kökten oluşturduk.İçinede Kırmızı büyük ve salçalık Domates,tatlı sivri,dolmalık ve kapya Biber, Patlıcan ile Marul fideleri ile dolduruyoruz.

50 tl. önerdiğimiz fide paketleri ile ilgileniyorsanız   Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine istek mesajı gönderebilirsiniz. Sadece domates veya başka fide de talep edebilirsiniz.

 
Gönüllü başvurusu PDF Yazdır E-posta
Aşağıda 19 yaşında bir gönüllü adayının başvuru formundaki "Neden İmece Evine gelmek istiyorsun?" sorusuna verdiği cevabı okuyacaksınız;
***********************************
"Yakın zamanda, yaşadığım kaygıların büyük ölçüde kapitalist düzenin rekabetçi, açgözlü yapısından kaynaklandığını farkettim ve zaten karşı olduğum bu düzenin dışında bir yaşam arayışına başladım.
İnsan kaynaklı zulmün bir parçası olmamak, vicdanımı rahatsız eden şeylerden bir bir uzaklaşmak istiyorum. Bunların ötesinde; kolektif bir çalışma ve üretim nasıl pratiğe geçer, bu üretime benim
katkım ne olur ve böyle bir hayatın zevkleri nelerdir görmek istiyorum. Anlayacağınız ilk etaptaki amacım fikirdaşlarımın tecrübelerinden ve düşüncelerinden faydalanmak ve böyle bir hayata uygun
olup olmadığımı görmek, mümkünse bunu sizlerin desteğiyle beraberce yapmak."
***********************************
Neo liberal politikalara karşı "Temiz,adil,eşit,barışçıl,üretken, dayanışmacı bir hayatın mümkün" olduğunu birlikte yaşayarak paylaşmanın öneminin farkındalığı ile İmece Evinden herkese selam ve sevgilerimizle :)
 
Yaşasın Üretim ve Yerel Tohumlar PDF Yazdır E-posta
 

Birileri dünyanın kaynaklarını, karıncanın, yetimin hakkını nasıl "iç" ederim diye koltuk sevdasında iken birileride üretime devam diyor.
İmecede sezonun ilk tohumları toprakla buluştu.
Hemde yerel,geleneksel,evladiyelik,atalık tohumlar!!!
Fotoğrafta görülen yeni cam seramızda fidelik hazırlığı.
Tohumların üzerini çam toprağını eliyerek örtüyoruz.

 

 
İmecede yenilikler yapıyoruz PDF Yazdır E-posta
 
Yabani otlar,yağlar,sabunlar kargolanıyor İmece Evi yenileniyor; Mutfağa yeni masalar yapıyoruz :)
 
Bahar Kolisi PDF Yazdır E-posta

   

Eksik ve ihtiyaçlarımızı Bahar Kolisinin gelirleri ile karşılıyoruz. İsteyenlere yabani ot demeti ile yolluyoruz. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır  

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 19 - 27 Toplam: 302